background-image

Digital Enterprise and Security 2022

 

Jak držet krok s digitalizací,
akcelerovat rozvoj byznysu
a přitom být v bezpečí?
 

 

 

 

15. 9. 2022

Praha | The Hotel Fitzgerald

Co je Digital Enterprise and Security 2022?

Informace & Networking

Digital Enterprise and Security 2022 je odborná platforma nejen pro šéfy IT, ale také pro TOP manažery. Setkání, které ukáže hlavní přínosy a benefity zabezpečení firemních dat od přístupu a správ uživatelů až po zabezpečení dokumentu včetně digitálního podpisu a k tomu se vztahujícím právním náležitostem.

Setkání má za cíl podpořit všechny, kteří přemýšlí byznysově a vnímají potřebu bezpečnosti nejen jako povinnost, ale i jako příležitost pro zlepšení uživatelské přívětivosti, bezpečnosti i efektivity security týmu společnosti.

Ilustration

O čem to v roce 2022 bude?

Business & Security

Jak zabránit úniku citlivých dat a ještě na tom vydělat? Se zprávami o úniku citlivých dat se za poslední měsíce setkáváme čím dál častěji, a proto se letošní setkání zaměří především na ochranu podnikových dat před vnitřními útoky a ukážeme si, že i tato část interních nákladů má své výhody a přesah do byznysu.

Zameříme se na Identity & Access Management, ukážeme si jeho jednotlivé části a přínosy, možnosti uplatnění v rámci organizace včetně trendů a vizí v této oblasti. Dotkneme se i důležité oblasti bezpečnosti dokumentů a možnosti jejich digitálního podepisování včetně legislativních náležitostí. Se svými argumenty a zkušenostmi vystoupí odborníci a praktici, se kterými se můžete osobně seznámit, a kteří se Vám budou věnovat i v rámci networkingu.

Ilustration

Program

Získávání informací na základě zkušeností je složitý a zdlouhavý proces. Propojení firem a sdílení informací se ukazuje jako správná cesta budoucího rozvoje. Přijďte si poslechnout oborníky a zjistit, jak oblast bezpečnosti může rozvíjet Váš byznys.

Ilustration

Data

Klíčové benefity Identity & Access Managementu
Kybernetická ochrana budoucnosti nemusí být drahá

Ilustration

Dokumenty

Zásady zabezpečení dokumentů
Možnosti a výhody Adobe Experience Manager

Ilustration

BankID

Rok poskytování služby bankovní identity v ČR
Budoucí rozvoj s ohledem na legislativu EU

Ilustration

Digitální podpisy

Technologie a procesy digitálního podepisování
Legislativní souvislosti a záruky

Harmonogram akce

8:00 - 9:00 Registrace, káva a drobné občerstvení
9:00 - 9:45

Klíčové benefity Identity & Access Managementu

IAM a jejich části včetně benefitů, které každá z nich organizaci přináší
IAM - trendy, vize, které jsou nadosah
Jiří Šplíchal - Solution Architect / František Linder - Business Consultant
Cleverbee solutions
9:45 - 10:15

Kybernetická ochrana budoucnosti

Kybernetická ochrana budoucnosti nemusí být drahá
Josef Grill - CEO
Wedos
10:15 - 10:45 Coffee break
10:45 - 11:15

Zásady zabezpečení dokumentů

Zásady zabezpečení dokumentů
Možnosti a výhody Adobe Experience Manager
Tareq Fadel - Partner Solutions Architect
Adobe
11:15 - 11:35

Rok poskytování služby bankovní identity v ČR

Aktuální stav a budoucí rozvoj s ohledem na legislativu EU
Marek Růžička - CEO
Bankovní Identita
11:35 - 12:05

Technologie a procesy digitálního podepisování

Technologie a procesy digitálního podepisování
Legislativní souvislosti a záruky
Ondřej Říha - CEO / DigiSign
Tomáš Pauch - Advokát a CEO / eLegal
12:05 - 14:00 Oběd a prostor pro networking

 

Komu je setkání určeno?

IT & Business

Setkání je nejen pro IT Manažery a CIO , ale přínos a nadhled, jak tato oblast může podpořit konkrétní organizaci, muže dát i členům Top Managementu, kteří nesou zodpovědnost za chod firmy.

Stejně tak tato platforma zprostředkuje vhled do okrajových částí IAM a dalších oblastí bezpečnosti dokumentů, které mohou být inspirující pro kolegy z řad Security týmu organizace.

Připojím se
Background image
Background image
Background image
Background image

Řečníci & Partnerství

Seznamte se s řečníky, kteří Vám zprostředkují vhled do jednotlivých témat napříč oblastí bezpečnosti. Zastoupení odborníků z komerční sféry i akademického prostředí přinese komplexní pohled na danou problematiku.

Jiří Šplíchal

Jiří Šplíchal

Solution Architect, Cleverbee

Všestranný solution architekt s nadhledem a dvacetiletou praxí. Navrhuje komplexní informační systémy vč. infrastruktury napříč obory u klientů po celé Evropě.

Jeho doménou jsou systémy s vysokou dostupností, splňující nejpřísnější požadavky na zabezpečení a zároveň s citlivým zasazením do kontextu byznysu konkrétního klienta.

Tareq Fadel

Tareq Fadel

Partner Solutions Architect, Adobe

With more than 19 years as a knowledgeable and effective web technologies instructor and consultant with emphasis on Adobe & open-source web technologies and enterprise web content management systems (EWCMS). Tareq has presented seminars, talks and sessions throughout Europe and the Middle East, focusing on enhancing developers existing skillset, programming best practices, mobile application development, and enterprise web content management systems.

Ondřej Říha

Ondřej Říha

CEO, DigiSign

Před osmnácti lety založil v Pardubicích Digital Solutions s.r.o., společnost která vyvíjí firemní aplikace a informační systémy na míru. Před pěti lety začal pracovat na tom, aby se elektronické podepisování stalo běžným standardem i v Česku. Původně tak trochu startupový produkt DigiSign je dnes vyspělou platformou pro digitální podepisování s plnou podporou BankID a splňující legislativní požadavky i zvyklosti českého prostředí.

Josef Grill

Josef Grill

CEO, Wedos

Jihočeská firma WEDOS Internet, a.s., která se věnuje hostingu a doménám, před časem dokončila unikátní datacentrum. Postupně rozšiřuje svůj podíl na tuzemském trhu a plánuje i expanzi do zahraničí. „Přibyla nám řada nových klientů, s čímž nám pomohlo i to, že nabízíme levné služby. Lidé k nám přecházejí od dražších poskytovatelů,“ říká její zakladatel Josef Grill.

Marek Růžička

Marek Růžička

CEO, Bankovní identita (BankID)

Jeho profesní dráha vedla přes největší globální společnosti jako je např. O2, Hewlett-Packard a Accenture. Z pozice CEO rozvíjel českou technologickou společnost Datasys. V roce 2021 se rozhodl přijmout velkou výzvu – využít potenciál, který nabízí Bankovní identita. Pomocí digitální platformy BankID dnes propojuje firmy a instituce s bankami a Bankovní identita patří k hlavním motorům digitalizace České republiky.

František Linder

František Linder

Business Analyst, Cleverbee

Po ukončení studia na UHK se v rámci pozice Business Analytika/Konsultanta systematicky věnuje oblasti bezpečnosti a především Identity & Access Managementu.

Má komplexní znalost platforem a možností které IAM nabízí, dokáže navrhnout řešení pro správu přístupů a identit, které umožní organizacím chránit svoje lidi a data.

Tomáš Pauch

Tomáš Pauch

Advokát a CEO, eLegal advokátní kancelář

Nejradši pomáhá start-upům s rozjezdem podnikání a zkušeným podnikatelům s jeho hladkým průběhem bez právních tahanic. Jeho specializací je ICT právo a ochrana osobních údajů, ale zkušenosti má také s právem obchodním, občanským i správním. Připraví vám smlouvy, kterým budete rozumět a najde taková řešení, která budou v praxi skutečně fungovat.

Přestože se všichni v AK eLegal drží pravidla, že dohoda je lepší než spor, někdy to zkrátka nejde jinak. Spolehnout se tak můžete i na Tomášovy zkušenosti se zastupováním klientů před soudy a správními orgány.

Cleverbee
Wedos
Adobe
BankID
DigiSign
eLegal

Galerie

Lorem

Místo konání

The Hotel Fitzgerald

The Hotel Fitzgerald

Vítkova 151/26, 186 00 Praha 8 – Karlín

Ukázat na mapě

Doprava / spojení MHD

  • 5 minut chůze od stanice metra trasy B/C Florenc
  • 150m od zastávky tramvaje Karlínské náměstí
  • parkování přímo v ulici Vítkova, fialová zóna, 30 Kč/hod